Всеукраїнська Асоціація з міжнародного працевлаштування є провідною громадською організацією серед тих, що опікуються питаннями та проблемами, пов’язаними з працевлаштуванням за кордоном громадян України.  Членами Асоціації є незалежні приватні компанії, які надають послуги у сфері міжнародного працевлаштування. Асоціація була створена заради координації зусиль всіх учасників ринку працевлаштування за кордоном заради ефективного захисту інтересів українських працівників, що збираються шукати роботу поза Україною.

Не є секретом те, що українські заробітчани передають своїм родинам у річному вимірі значні кошти, які витрачаються в Україні. У 2013 році НБУ зафіксував рекордну суму переказів наших співвітчизників з іноземних країн  — близько 8,5 млрд дол. Це більше, ніж сукупні іноземні інвестиції в Україну. В той же час держава продовжує нехтувати правами трудових мігрантів та її політика не спонукає до повернення найбільш активних українців додому — не створюються нові робочі місця та не полегшується бізнес клімат. Хоча саме держава повинна згідно зі статтями 4 та 5 закону України «Про зовнішню трудову міграцію» опікуватись інтересами робітників, що виїздять за кордон працювати.

Асоціація бачить себе єдиною реально діючою структурою в країні, яка намагається цивілізувати ринок закордонного працевлаштування, де зараз, користуючись складною ситуацією, часто густо оперують відверті шахраї і криміналітет, які дурять людей, забирають останні гроші і не забезпечують гідну роботу. Асоціація веде боротьбу з подібними тіньовими компаніями та відстоює права українців, максимально страхує їхні ризики та готова взяти на себе функції, які не виконує держапарат, налагодити зв’язки з іноземними державами, страховими компаніями, банківськими установами та всіма зацікавленими сторонами, аби довести, що вітчизняні робітники готові працювати згідно європейських норм та законів.

Асоціація закликає всіх бажаючих приєднатися до розробки єдиних правил та норм, за якими повинні працювати компанії, що надають послуги з міжнародного працевлаштування.