Всеукраїнська Асоціація компаній з міжнародного працевлаштування

Україна, 03680, м. Київ, вул. Солом’янська, 5, офіс 208
Телефон / Viber: +38 067 329 39 59
  • Головна
  • Про нас
    • Цілі асоціації
    • Проект «Візія-2033»
    • ПОЛІТИКИ
  • Новини
    • Дослідження
  • Відео/фото
  • Контакти

Які професії користуються популярністю серед трудових мігрантів у Швейцарії?

Головна
|
Новини
|
Які професії користуються популярністю серед трудових мігрантів у Швейцарії?

Які професії користуються популярністю серед трудових мігрантів у Швейцарії?

Середа, 5 Липень 2017 - 18:48

На яких малокваліфікованих професіях в Швейцарії найчастіше зайняті мігранти? Офіційна статистика Держсекретаріату в справах міграції назвала 10 професій, у яких швейцарців найчастіше витісняють іноземці.

88 професій з підвищеним складом іноземців

Не зважаючи на те, що загальне безробіття в Швейцарії – за офіційною версією – невисоке (приблизно 3,3 відсотки), пошук роботи в окремих галузях для швейцарців все частіше викликає ускладнення.

Особливо мова йде про ті професії, в яких рівень безробіття складає понад п’ять відсотків. Якщо ви подумали, що усі робочі місця в них зайняті самими швейцарцями – дозвольте переконати вас у зворотному.

Державний секретаріат з питань міграції проаналізував 88 професій, у яких спостерігається безробіття понад п’ять відсотків. Згідно з оприлюдненими даними, за 2016 рік 59 515 мігрантів змогли працевлаштуватися в одній з цих 88 галузей. Даний показник складає 47 відсотків від абсолютного показника 125 800 осіб.

Інакше кажучи, замість того, аби найняти когось з безробітних із самої Конфедерації, компанії в кожному другому випадку віддають перевагу приїжджому.

Які професії користуються найбільшою популярністю серед мігрантів?

Протягом 2016 року близько 1 600 мігратнів змогли отримати роботу водія в Швейцарії. Рівень безробіття в цій трудовій галузі нараховує 5,2 відсотки, що ставить її на 10 місце.

Понад 1 789 іноземців працевлаштувались адміністративними асистентами в науково-дослідній галузі Швейцарії. Загалом, рівень безробіття у цій галузі був зафіксований на позначці 5,1 відсотки (9 місце).

Роботу домоправителя, двірника або прибиральника змогли отримати понад 2 350 іноземців. У цій галузі рівень безробіття склав п’ять відсотків (8 місце).

На 7 місці опинилась галузь продажів: протягом 2016 року продавецм змогли працевлаштуватися понад 2 365 іноземних мігрантів. У цій галузі безробіття було зафіксоване на рівні 5,7 відсотків.

На 6 місці опинилась посада ремонтника: таку роботу отримало понад 2 600 іноземців. Загалом в цій галузі рівень безробіття склав 5,4 відсотки.

5 місце посіла галузь домашнього господарства: протягом 2016 року 3 200 мігрантів змогли отримати роботу в цій галузі. Рівень безробіття було зафіксовано на позначці 6,3 відсотки.

На 4 місці опинилась посада будівельника: за такою спеціальністю змогло працевлаштуватись понад 6 тисяч мігрантів. У цій галузі рівень безробіття сягнув рекордної позначки у порівнянні з усіма представленими в першій десятці професіями – 18 відсотків.

“Бронзове” 3 місце отримала сільськогосподарська галузь Альпійської республіки: протягом 2016 року в цій галузі змогли працевлаштуватись понад 8 100 мігрантів. Рівень безробіття склав 9,6 відсотків.

На 2 місці опинився кухарський персонал Швейцарії – таку посаду змогли отримати понад 8 300 мігратнів. Рівень безробіття в цій трудовій галузі було зафіксовано на позначці у 9 відсотків.

Протягом 2016 року найпопулярнішою професією серед мігрантів у Швейцарії опинилась робота обслуговуючим персоналом: тут працевлаштувались понад 9 тисяч іноземців. Рівень безробіття серед місцевого населення склав 10,5 відсотків. В абсолютних цифрах у цій галузі було зафіксовано приблизно 5 400 безробітних.

Джерело: СвітUA

Адреса

Україна, 03680,
м. Київ, вул. Солом’янська, 5,
офіс 208

Телефон

+38 067 329 39 59

E-mail

info@ampua.org
  • Головна
  • Про нас
  • Новини
  • Відео/фото
  • Контакти
Коли держава не має можливості займатися регулюванням ринку міжнародного працевлаштування та захищати інтереси своїх громадян за кордоном, ці обов'язки повинні перебрати на себе громадські організації, які активно інформують суспільство про негаразди в цій царині. Одна з таких організацій -  Всеукраїнська Асоціація компаній з міжнародного працевлаштування, бачить себе єдиною реально діючою структурою в країні, яка намагається цивілізувати ринок закордонного працевлаштування, де зараз, користуючись складною ситуацією, часто-густо оперують відверті шахраї і криміналітет, які дурять людей, забирають останні гроші і не забезпечують гідну роботу за кордоном.
Всеукраїнська Асоціація компаній з міжнародного працевлаштування © 2016. Privacy Policy