Всеукраїнська Асоціація компаній з міжнародного працевлаштування

Україна, 03680, м. Київ, вул. Солом’янська, 5, офіс 208
Телефон / Viber: +38 067 329 39 59
  • Головна
  • Про нас
    • Цілі асоціації
    • Проект «Візія-2033»
    • ПОЛІТИКИ
  • Новини
    • Дослідження
  • Відео/фото
  • Контакти

Українці відмовляються працювати з-під батога

Головна
|
Новини
|
Українці відмовляються працювати з-під батога

Українці відмовляються працювати з-під батога

Вівторок, 8 Жовтень 2019 - 05:20

На тлі популярної сьогодні теми про майбутню роботизацію більшості існуючих професій, розгортається боротьба за трудові ресурси між різними країнами. Україна в цій боротьбі поки що пасе задніх. Щороку втрачає все більше активних і молодих спеціалістів, які не хочуть чекати на покращення життя, що безкінечно обіцяють вітчизняні політики, а їдуть працювати та жити за кордон. Там отримують саме ті умови існування, яких вони прагнуть.

Далеко не завжди розмір зарплатні є визначальним чинником, що стимулює українців виїжджати на роботу за кордон. Не менш сильними мотиваторами є перспективи майбутнього, стабільність життя, а також умови роботи і стандарти працевлаштування.

Сучасні компанії, які хочуть дійсно управляти своїм персоналом та заохочувати спеціалістів якомога довше працювати у себе в штаті, активно змінюють підходи до працевлаштування. Займаються не тільки постійним навчанням працюючих, їх соціальним розвитком, але в першу чергу дотримуються декількох стандартів, які є значною конкурентною перевагою у порівнянні з іншими роботодавцями:

1. Офіційне працевлаштування (“біла зарплата”);

2. Зручне розташування підприємства, аби людина не витрачала багато часу на дорогу;

3. Самостійне планування співробітником свого робочого часу (коли це можливо);

4. Комфортне та сучасно обладнане робоче місце;

5. Дружній колектив і додаткові зручності (безкоштовні обіди, чай, кава, кімнати для спорту та відпочинку та ін.).

Перелік можна розширити, але головна функція, яку повинні виконувати сучасні стандарти працевлаштування – надавати можливість найманому робітнику відчувати себе на роботі максимально комфортно. Завдяки цьому людина зможе розкрити свій потенціал, проявити творчі здібності та принести користь не тільки собі, але й своєму роботодавцю. Саме розвиток творчих здібностей стане головним завданням для освітньої системи у найближчому майбутньому. Саме нелінійний підхід відрізняє людину від робота.

Працювати з-під батога сьогоднішні громадяни будуть тільки в умовах загрози смерті від голоду. А це їм не загрожує. Безвізовий режим відкрив для українців Європу. За останні 2,5 роки їм сподобалися “європейські цінності”, особливо у галузі працевлаштування.

Для призупинення хвилі трудової міграції з України роботодавцям потрібно переходити на нові стандарти працевлаштування українців. Ті підприємці, які цього не зрозуміють, приречені на банкрутство у найближчі роки. Робота повинна стати для українця місцем максимальної реалізації свого потенціалу. Тільки це гарантує його відданість компанії. Зараз ми стоїмо на порозі дійсно величезних змін у царині працевлаштування. Успішність у боротьбі за трудові ресурси стане визначальним показником перспективності нашої країни.

Васимль Воскобойник

Джерело: Gazeta.ua

Адреса

Україна, 03680,
м. Київ, вул. Солом’янська, 5,
офіс 208

Телефон

+38 067 329 39 59

E-mail

info@ampua.org
  • Головна
  • Про нас
  • Новини
  • Відео/фото
  • Контакти
Коли держава не має можливості займатися регулюванням ринку міжнародного працевлаштування та захищати інтереси своїх громадян за кордоном, ці обов'язки повинні перебрати на себе громадські організації, які активно інформують суспільство про негаразди в цій царині. Одна з таких організацій -  Всеукраїнська Асоціація компаній з міжнародного працевлаштування, бачить себе єдиною реально діючою структурою в країні, яка намагається цивілізувати ринок закордонного працевлаштування, де зараз, користуючись складною ситуацією, часто-густо оперують відверті шахраї і криміналітет, які дурять людей, забирають останні гроші і не забезпечують гідну роботу за кордоном.
Всеукраїнська Асоціація компаній з міжнародного працевлаштування © 2016. Privacy Policy